אימון אישי הוא תהליך מעשי וממוקד מטרה, המונה בדרך כלל כ-12 מפגשים אישיים שבועיים, פנים אל פנים או באמצעות הזום, בהם מקבל המתאמן אפשרות לברר לעצמו היכן הוא נמצא כיום בתחומי חייו השונים, ולאן הוא רוצה להגיע.

* אימון משמעותו ליווי אנשים בתהליכי שינוי .
* אימון זה "לעשות את" ולא רק "לדבר על".
* אימון הוא תהליך מעצים, הדורש מחוייבות מלאה של המתאמן על מנת להגיע לתוצאות.
* אימון הוא תהליך החושף את עוצמותיו, משאביו, חסמיו וערכיו של המתאמן.
* אימון הוא תהליך לבירור וגישור על הפער בין המצוי לרצוי.

ההחלטה להתאמן אינה טריוויאלית, והיא כרוכה בנכונות לצאת מאזור הנוחות – לבצע התבוננות פנימית, לשנות דפוסים והרגלים .

אימון אישי מתאים לאנשים בכל גיל, הנמצאים בהתלבטות, על פרשת דרכים או צומת החלטה, לאנשים החשים "תקיעות" וזקוקים לחיזוק, העצמה ובהירות בחייהם,  לאנשים במעברי חיים, לאנשים שרוצים להכיר, לקבל ולקדם את עצמם.

חשוב! אימון אישי מתאים אך ורק לאנשים שבחרו לקחת אחריות על חייהם על מנת לשפר את איכות חייהם ולקדם את עצמם. אנשים שאינם מחוייבים לתהליך ולפעולה, אינם ברי-אימון. אימון אישי מתאים לאנשים שמוכנים באמת לפגוש את עצמם, וגם לצאת מאזור הנוחות.
אימון אישי מיועד לאנשים בריאים בנפשם, הבוחרים לשפר את חייהם.
מאמן אישי מלווה את המתאמן כשותף אובייקטיבי מעצים, תומך ועוזר למצוא את התשובות והפתרונות הנמצאים אצל המתאמן. זוהי ריצה למרחקים קצרים לתמיכה וקידום המתאמן להשגת בהירות ולהשגת מטרות, ואינו מהווה טיפול פסיכולוגי או נפשי.
מפגש ראשון הוא מפגש אבחון, הכרות ותיאום ציפיות, בו גם ניתן הסבר למתאמן על התהליך. במפגש זה בודקים הצדדים האם יש "בסיס לדו קיום" והאם קיימת כימיה ביניהם המאפשרת לצאת לדרך.
  •    •  תהליך האימון אורך בדרך כלל כ 12-16 מפגשים.
  •    •  פגישה שבועית בת כשעה,  פרונטלית או באמצעות הזום.
  •    •  בין המפגשים ניתנות למתאמן משימות אותן עליו למלא לצורך קידומו והשגת מטרותיו.
  •    •  בין המפגשים מתקיים בין הצדדים קשר, על פי הצורך, באמצעות הטלפון או הוואטסאפ..
מוסדות רבים מכשירים אנשים להיות מאמנים אישיים, אך מומלץ ביותר לבחור מאמן או מאמנת מקצועיים עם נסיון חיים, שעברו תהליך הסמכה מסודר ע"י לשכת המאמנים בישראל.
המאמן מתחייב בפני המתאמן, בעל פה ובכתב, לשמירת סודיות המתאמן כמו גם כל הנאמר בחדר האימון.

אימון עסקי הוא אימון אישי הממוקד בתחומי העשייה העסקית – הקמת עסק, ניהול בעסק או ארגון, פיתוח קריירה והתמודדות עם אתגרים הקשורים לעולם העסקים והעבודה. אימון עסקי יכול לגעת בכל נושא שיסייע להצלחה במטרות הלקוח – ויעסוק בדרך כלל בשאלות של התארגנות עסקית נכונה, עבודה עם עמיתים, מנהלים וכפיפים, שיווק ועוד.
עליך להפנות את השאלה לעצמך – האם את מוכן לקחת אחריות על חייך? אם אתה רוצה לעשות שינוי, ומוכן לעבוד לשם כך – להתבונן בעצמך ובאופנים בהם אתה מתנהל בסביבתך, וליצור את השינויים הנדרשים בחייך, אימון אישי יכול להתאים לך.
רק התנסות תוכל לאפשר לך באמת לדעת מה עוצמתו של האימון עבורך. קבע איתי שיחת היכרות ובה נגלה מה אתה רוצה להשיג באימון אישי, ומה אימון אישי יכול לתת לך.
לכל מתאמן נבנה תהליך מותאם אישית ובהתאם לכך מתומחר אחרת ...
לקבלת הצעה מסודרת ותאום פגישת הכרות/אבחון, הנכם מוזמנים להשאיר פרטים
ואצור עמכם קשר בהקדם.